Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Çerkezkök Alüminyum Kepenk Sistemleri

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Tekirdağ Kepenk Sistemleri Firması Olarak Alüminyum kepenk fiyatları, bazı faktörlere göre değişiklik gösterilebilir. Girişlerin insan gücüne ihtiyaç olmadan otomatik bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan bu kepenkler, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Aynı zamanda oldukça güvenli olan otomatik kepenk sistemleri ile alanın uzun vadede korunması sağlanmaktadır. Kullanıldığı alanı çeşitli tehlikelerden koruyan otomatik kepenklerin türü ve özellikleri, fiyatlarını belirlemektedir. Güvenli ve uygun fiyatlarda yaptırılan bu kepenk sistemleri, aynı zamanda dekoratif bir görünüme sahiptir. Otomatik Alüminyum kepenk sistemlerinin kullanımı, duvara yerleştirilen düğme veya kumandalar ile açılıp kapanabilmektedir. Açılması için düğme ve kumandayı gerektiren bu sistemler, bu sayede farklı kişilerin açmasını da engeller. Güvenliğin en üst düzeyde tutulmasına olanak sağlayan bu sistemlerin bozulması durumunda ise servis ekipleri gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmaktadır. Alüminyum Kepenk sistemleri hakkında daha fazlası için şirketimizi arayabilirsiniz. 

 

 

Çorlu Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

Uluslararası Kalite

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; ülkemizi uluslararası düzeyde yetkinlik belgelerimizle temsil etmekteyiz.

Müşteriye Özel Üretim

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; kendi üretim bantlarımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürün üretimi yapıyoruz.

Gelişmiş Üretim Tesisi

Kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kapı sistemleri ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Garanti ve Güven

Mete Otomatik Kepenk garantisiyle; kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kepenk teknolojileri ile güvenli alışveriş.