Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri

Çerkezkök Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri

Tekirdağ Kepenk sistemleri Olarak, İhtiyaçlarınıza uygun her türlü Endüstriyel Seksiyonel kapısı sağlıyoruz. Endüstriyel kapıların lider üreticisi ve tedarikçisi olarak, sizin için doğru kapıları elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve deneyime sahibiz. Çok çeşitli endüstriyel kapılar için profesyonel ve yüksek kaliteli kurulum, onarım ve servis sağlıyoruz. Tüm endüstriyel kapılarımız ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre özel olarak üretim sağlıyoruz. Ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalarda kullanılan kapı sistemlerinin müşterilerimiz arasında çok popüler olmasının ana nedeni, dayanıklı yapılarının daha yüksek bir çalışma hızı sağlaması ve daha fazla sayıda açma ve kapama çevrimleri sürdürebilmesidir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Çorlu Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

Uluslararası Kalite

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; ülkemizi uluslararası düzeyde yetkinlik belgelerimizle temsil etmekteyiz.

Müşteriye Özel Üretim

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; kendi üretim bantlarımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürün üretimi yapıyoruz.

Gelişmiş Üretim Tesisi

Kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kapı sistemleri ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Garanti ve Güven

Mete Otomatik Kepenk garantisiyle; kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kepenk teknolojileri ile güvenli alışveriş.