Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon
Çerkezkök Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri, istenmeyen kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş-çıkışların kontrol altına alınması amacıyla kullanılır. Araç girişi istenmeyen alanlarda tüm girişlerin kontrol altına alınması için kullanılan bariyer sistemleri hem can hem de mal güvenliği açısından oldukça önem taşımaktadır. Bariyer sistemleri güvenlik amaçlı kullanmanın haricinde bazı ücretli alanlara geçişlerde de tercih edilmektedir. Örneğin avm girişlerinde ya da ücretli otopark alanları gibi alanlarda ücretin ödenip ödenmediğini de bu sistemle çok rahat kontrol altına alabilirsiniz. Bariyer sistemimizden faydalanmak isterseniz 7/24 aktif olan numaramızdan bize ulaşabilirisiniz.

Çorlu Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

Uluslararası Kalite

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; ülkemizi uluslararası düzeyde yetkinlik belgelerimizle temsil etmekteyiz.

Müşteriye Özel Üretim

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; kendi üretim bantlarımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürün üretimi yapıyoruz.

Gelişmiş Üretim Tesisi

Kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kapı sistemleri ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Garanti ve Güven

Mete Otomatik Kepenk garantisiyle; kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kepenk teknolojileri ile güvenli alışveriş.