Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon

Galvaniz Kepenk sistemleri

Çerkezkök Galvaniz Kepenk sistemleri

Galvaniz Kepenk sistemleri

Galvaniz saç kepenk sistemleri Olarak yılları aşkım tecrübemiz ile Tekirdağ ve Trakya'ya hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize  7/24 hizmet sağlıyoruz. Galvaniz saç kepenk sistemleri Konusunda yıllardır Hizmet Sağlamakta olan firmamız dükkan ,mağaza, garaj, depo vb. yerlerin güvenlik ve emniyetini sağlıyor. Firmalarda bulunmakta olan alarm sistemleri ile entegreli çalışmakta olan kepenk sistemleri siz yokken de çalışma ortamınızın güveliğini sağlamakta olup sizleri ve çalışanlarınızın güvenlik  konusundaki problemini ortadan kaldırmaktadır. Galvaniz saç kepenk sistemleri olarak siz değerli müşterimize daha iyi hizmet verebilmek için bölgelere ayırıp ,tam donanımlı gezici mobil servis araçlarıyla 7 /24 Siz değerli  müşterilerimize  Hizmet sağlamaktayız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

Uluslararası Kalite

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; ülkemizi uluslararası düzeyde yetkinlik belgelerimizle temsil etmekteyiz.

Müşteriye Özel Üretim

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; kendi üretim bantlarımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürün üretimi yapıyoruz.

Gelişmiş Üretim Tesisi

Kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kapı sistemleri ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Garanti ve Güven

Mete Otomatik Kepenk garantisiyle; kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kepenk teknolojileri ile güvenli alışveriş.