Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Çerkezkök Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Şirketimiz villalar, fabrikalar ve konutların güvenliği ve konforu açısından Yana Kayar Bahçe Kapısı uygulaması satışı ve servisini vermektedir. Bahçe Kapısı bölge satıcılığını ve uygulamasını Yana Kayar bahçe kapılarının hepsinde yapmaktayız.  Şirket politikalarımızın içinde öncelikle müşteri memnuniyeti oluşturmak vardır. Özellikle sitelerde yaşanan otopark sorunlarını gidermek, güvenliği sağlamak ve uzaktan kumanda sistemi ile rahatlığı gerçekleştirmesi ile yana Kayar Bahçe kapılara motor uygulaması yapılmaktadır. Bahçe kapısı motorları sistemlerine uzaktan kumandanın dışında buton, ogs, hgs, kartlı geçiş ve parmak izi cihazları uygulanabilmektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

Uluslararası Kalite

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; ülkemizi uluslararası düzeyde yetkinlik belgelerimizle temsil etmekteyiz.

Müşteriye Özel Üretim

Mete Otomatik Kepenk Teknolojileri olarak; kendi üretim bantlarımızda müşterilerimizin taleplerine uygun ürün üretimi yapıyoruz.

Gelişmiş Üretim Tesisi

Kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kapı sistemleri ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Garanti ve Güven

Mete Otomatik Kepenk garantisiyle; kendi üretim bantlarımızda ürettiğimiz otomatik kepenk teknolojileri ile güvenli alışveriş.