Ayazpaşa Mah. Küçük Sanayi Sit.
C1 Blok No:1 Saray/Tekirdağ
Telefon

Hakkımızda

Tekirdağ Otomatik Kepenk Sistemleri ürün yelpazelerinin markası ile sektörün öncü firmalarından olmuştur. Araştırma ve Geliştirme konusunda elde edilen başarı, kaliteli malzemelerin müşteriye sunulması, üretimde kaliteyi hedef seçmesi Mete Otomatik Kepenk Sistemleri'nin öncelikli hedefi olup, yıllardır sektörde bunu gerçekleştirmektedir.


2001 yılında kurulan Mete Otomatik Kepenk Sistemleri, yapı otomasyon sektöründe tecrübesi ve uzman teknik kadrosu ile satış, projelendirme, imalat, uygulama, montaj ve servis alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetini sürdürmektedir. Dünyada bu sektörün öncülüğünü yapan iddialı firmaların ürünlerini estetik, güvenli ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Üretimde Kalite

Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz. Güven ve estetiğin buluştuğu noktada yaratıcı fikirlerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette ve yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir.


Konutlarda, Motorlu- Makaralı Panjur Sistemleri, kapalı garajlarında ise Uzaktan Kumandalı Garaj Kapısı Sistemleri, bahçe girişindeki ferforje kapılarına Uzaktan Kumandalı Bahçe Kapısı Motorları; fabrikalarda Endüstriyel Tip Fabrika ve Depo Kapıları, Yükleme Rampaları, Yükleme Körükleri, Hızlı Tip PVC Kapılar, PVC Şerit Kapıları; içerisinin görünmesi istenen yerlerde Motorlu Tam Görüş Sağlayan Kapılar; bürolarda ofislerde ve hastanelerde Güneş Kırıcı ve Karartma Perdeleri; marketlerde hastanelerde işyeri giriş çıkışlarında ve mağaza önlerinde giriş çıkışı rahatlatmak için Fotoselli Kapılar; işyerlerinde ve mağaza önlerinde güvenliği sağlamak için Motorlu Mağaza ve İşyeri Güvenlik Kepenkleri; araç giriş çıkışları için Otopark Bariyer Sistemlerini uygulamaktayız.